KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912073
nr 1491 2073
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Nybroviken. Signerad. Olja på duk, 39x60 cm, yttermått inklusive ram: 45x65 cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:41:55
24/9 23:50:34
100 kr
25/9 19:09:32
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg